Celostátní setkání Dětské Mensy v Třebíči – duben 2023

Milí rodiče, milé děti,

rádi bychom Vás pozvali na tradiční jarní celostátní setkání dětské Mensy zaměřené na rodiny s nadanými dětmi. Cílem je dát možnost nadaným dětem se seznámit, navázat přátelství s podobně laděnými dětmi a užít si nabízené aktivity. Rodičům dětí chceme umožnit sdílení zkušeností ze života s nadanými dětmi, načerpat nové nápady pro výchovu, strávit čas s rodinou při zajímavých aktivitách. Členství dětí ani dospělých v Mense není podmínkou účasti. 

Letos se setkání uskuteční v Třebíči, ve dnech 14.-16. 4. 2023 v Hotelu Grand. Chystáme pro vás bohatý program ve městě, které se pyšní hned dvěma památkami na seznamu UNESCO a mnoha dalšími pamětihodnostmi.

Letos poprvé se mohou setkání zúčastnit i děti od 10 let bez rodičů. Chceme tak umožnit účast dětem, mládeži i studentům, kteří se chtějí seznámit s vrstevníky a absolvovat zajímavé aktivity raději v kolektivu než s rodiči.

Protože nám děti stále rostou, je setkání zaměřeno i na náctileté a studenty a jejich rodiny. Jistě znáte rčení „“Malé děti – malé problémy, velké děti – velké problémy!“ Chceme vás ujistit, že v tom nejste sami.

Pro rodiče máme připraven celý cyklus přednášek a seminářů, můžete se těšit na názor psychiatra, učitelů, psychologa a dalších, kteří pracují s nadanými dětmi a jejich rodinami.

Chcete se dozvědět více? Připravili jsme pro vás celý web setkání, kde se dozvíte podrobnosti, vyberete si ubytování i naplánujete program a aktivity: https://sedm.mensa.cz

Momentálně je nutné si do konce února rezervovat ubytování. Program a rezervace na jednotlivé aktivity budou k dispozici od března.

Bližší informace i odkaz na registraci najdete na https://sedm.mensa.cz. Případné dotazy směřujte prosím na e-mail sedm@mensa.cz. Přihlašujte se co nejdříve, počet míst je omezen.