Touch rugby

Touch–rugby turnaj se konal na rugbyovém hřišti v Říčanech (Rugbyové hřiště Josefa Kohouta). Sraz byl v 8:20 na hřišti. Tento turnaj pořádá město Říčany. Sejdou se zde všechny školy z Říčan a hrají proti sobě. Takže se zúčastnily školy: ZŠ Bezručova, I. ZŠ, ZŠ U lesa, Gyri (Gymnázium Říčany) a MKG (naše škola).

Jak se nám dařilo ?

Já jsem hrála za dívky 6.–7. třída. Skončili jsme 4. z 5, ale já toto považuji za  úspěch. Nejsme sehraní, bylo to naše první společné hraní. Celkově naše škola skončila 5. z 5.

Co si o tom myslím ?


Tento nápad se mi líbí. Ráda si vždy zahraju jakékoliv rugby. Velmi mě to bavilo a myslím, že to zaujalo  i ostatní. Celý turnaj trval cca šest hodin, ale stálo to za to. Bylo to vážně dobré.

/Stella Kozáková, prima B/