V březnu se hrálo v Jaroměřicích nad Rokytnou Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 18 a 20 let. Vynikajícího výsledku dosáhl Tobias Pressler, který získal stříbrnou medaili v kategorii do 18 let.
Gratulujeme!

Ve dnech 7.–14. března jsem se zúčastnil Mistrovství České republiky juniorů v šachu. Po devíti náročných partiích jsem skončil celkově třetí a zároveň druhý v kategorii do 18 let. Klíčové pro mě byly poslední tři kola, ve kterých jsem uhrál 3/3, což mi pomohlo k výslednému umístění. Mám z toho velkou radost, ale ještě víc si vážím toho, že mi tenhle výsledek otevřel cestu na Mistrovství světa do 18 let. Je to pro mě obrovská zkušenost i motivace do další práce. Zároveň děkuji škole, že mi umožnila se turnaje zúčastnit tím, že mi vyšla vstříc s uvolněním z výuky.
/Tobias Pressler, sexta/
